Praktické > Pohľadnice

Kde nájedete možnosť odoslať pohľadnicu priamo z webovej stránky

 

www.pohladnice.sk
POHLADNICE.sk - elektronické virtuálne pohľadnice online. Vianočné pohľadnice. Možnosť poslať pohľadnicu priamo z webovej stránky aj s textom prípadne hudbou. Obsahuje malý náhľadový obrázok.

svetpohladnic.sk
Pohľadnice - virtuálne pohľadnice, blahoželania, elektronické pohľadnice, internetové pohľadnice, animované pohľadnice, vianočné pohľadnice. Výber pohľadnice z väčšieho množstva kategórií.

Elektronické pohľadnice - e-mamut.eu
Elektronické pohľadnice zadarmo. Pohľadnice k Vianociam, Veľkej noci, meninám, narodeninám. Delenie podľa účelu použitia. Veľké obrázky. Odoslanie priamo z webovej stránky.

Pohľadnice na ATLAS.sk
Výber pohľadnice z rôznych kategórií a odoslanie so sprievodným textom na zadanú e-mailovú adresu. Zobrazenie náhľadu e-mailu pred jeho odoslaním a možnosť jeho úpravy. Možnosť pridať svoju pohľadnicu na portál. Vianočné pohľadnice.

mojepohladnice.zoznam.sk
Online pohľadnice, verše, blahoželania k narodeninám, meninám. Obsahuje preddefinované texty, ktoré môžete použiť. Kategórie: Blahoželania, Emócie, Pre každú príležitosť. Možnosť pridať svoju pohľadnicu. Vianočné pohľadnice.

Pohľadnice Webonline.sk
Pohľadnice Webonline.sk - Pohľadnicový portál. Výber pohľadnice z väčšieho množstva kategórií. Vianočné pohľadnice.

Milujem.sk - virtuálne pohľadnice
Milujem.sk - virtuálne pohľadnice, blahoželania, elektronické pohľadnice, internetové pohľadnice, animované pohľadnice, erotické pohľadnice, vianočné pohľadnice.

www.ceruzka.sk
Kreslené elektronické pohľadnice online.

hyperbox.eu
Virtuálne pohľadnice, blahoželania, umelecké fotografie.

 

 

Úvod   Médiá   Praktické   Zdravie   Bývanie   Práca   Webdizajn   Zábava  Kontakt